Úvod   Pridať inzerát   Pravidlá   Fórum    

Štatistika:

Inzerátov celkom: 24
Dnes pridaných: 0
Seaboard block
Inzerát    Zdieľať

Špeciálny keyboard a controller s unikátnou penovou klaviatúrou. Keyboard je vybavený 24 klávesami a unikátnou penovou klaviatúrou, ktorá umožňuje pracovať s tónom tak, ako pri žiadnom inom klávesovom nástroji. Klávesy modelu Seaboard Block vytvárajú organický tón citlivý nielen na dotyk a tlak ale aj na vibrato. Tón je tak možné ohýbať a modulovať priamo na klaviatúre len s pomocou vašich prstov. Hra na klávesy je prirodzená a jednoduchá. Seaboard Block je vybavený Bluetooth technológiou, ktorá ho okamžite spáruje s inými zariadeniami zo série Block značky Roli. Keyboard funguje aj ako samostatný nástroj vďaka systému Equator Player alebo pri použití aplikácie NOISE, ktorú je možné stiahnuť zadarmo. Seaboard Block sa vyrába v Londýne. Farebné prevedenie: Black. Features Ako nový, použitý len párkrát , bez akéhokoľvek poškodenia!! Predtým cena 253, kupovaný v muziker , predám za 180, doslova ešte voní novotou.

Typ:  Ponúkam
Cena:  180
Pridaný:  13.2.2020 5:49

Kontakty

Okres:  Bratislava
Telefón:  917537854
Mesto:  Bratislava

Prosím len seriózny záujem. Cena nie je s postovnym. Fotky viem v prípade záujmu doposlat , nejdú mi pridať do inzerátu. Ďakujem za pochopenie

Odpovedať na inzerát

Správa bude odolaná na e-mail autora inzerátu, nezabudnite preto uviesť správne Vašu e-mailovú adresu, prípadne do správy napíšte aj iný kontakt na seba, ako je telefón adresa a podobne.
Váš Email:

Správa:


Prihlásenie

E-mail:


Heslo: